Вітання директора Житомирського онкодиспансеру Ігоря Сабадаша з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники Житомирського онкодиспансеру!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем медичного працівника.

Одного дня, пов’язавши свою долю з медициною, медики назавжди присвятили себе благородній справі – порятунку людей. Медичні працівники несуть на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у їхніх руках найцінніший скарб – життя. Тож цей день разом з медиками відзначають тисячі людей, яким подаровано радість одужання.

Робота медика особливо важлива саме сьогодні, коли наша держава вже других рік протистоїть російській агресії. Низький уклін «янголам в білих халатах», які роблять усе можливе й неможливе, аби врятувати життя наших бійців та громадян у зоні бойових дій. Вічна пам’ять медикам, які загинули, рятуючи інших.

Щиро вдячний працівникам Житомирського онкодиспансеру за невтомну боротьбу з такою підступною хворобою, як рак, дякую за повернуте пацієнтам здоров’я та надію, за людяність та співпереживання.
Зичу всім медичним працівникам міцного здоров’я, наснаги, оптимізму, родинного затишку і благополуччя. Нехай ваші серця завжди будуть відкритими для добра і любові, а Бог оберігає вас від життєвих негараздів! Бажаю, щоб якнайшвидше настала найбажаніша для українців Перемога!

Зі святом!

З повагою
Директор
КНП «Житомирський облонкодиспансер»
Ігор Сабадаш