Онко-хірургічне відділення

РАК – ЦЕ НЕ ВИРОК, ЙОГО ТРЕБА ЛІКУВАТИ!

ОНКОХІРУРГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ є лікувально-профілактичним підрозділом КУ «Житомирський облонкодиспансер» та спеціалізується на наданні медичної допомоги хворим на онкологічні захворювання шлунку, тонкого і товстого кишечника, печінки, підшлункової залози, позачеревного простору, шкіри, мяких тканин, органів малого тазу, органів сечовидільної системи, а також пацієнтам з доброякісною та передраковою патологією.

Спеціалісти відділення в своїй практиці керуються сучасними європейськими досягненнями та інноваціями. Фахівцями досягнуто значних успіхів у виконанні органозберігаючих операцій на шлунку, прямій кишці, органах сечовидільної системи. Хворим на рак шлунку виконуються операціі із формуванням шлункового резервуару, на рак прямої кишки із формуванням neorectum, на рак сечового міхура із формуванням нового сечового міхура, на рак нирки із збереженням нирки. Хворим на рак прямої кишки виконуються сфінктерозберігаючі операції за винятком, коли пухлина розповсюджується на сфінктер.

Відділення забезпечене сучасним обладнанням. Впроваджена в практику малоінвазивна хірургія із використанням лапароскопічної та ендоскопічної технологіі.

Відділення представлене фахівцями:

Міщеряков Ігор Володимирович, завідуючий відділенням, лікар вищої кваліфікаційної категорії;

Лучків Віктор Іванович, лікар вищої кваліфікаційної категорії;

Іванчук Іван Захарович, лікар вищої кваліфікаційної категорії;

Шевченко Юрій Сільвестрович, лікар вищої кваліфікаційної категорії;

Степаненко Андрій Вікторович, лікар вищої кваліфікаційної категорії;

Аврамець Олександр Олександрович, лікар першої кваліфікаційної категорії;

Ковальчук Володимир Миколайович, лікар вищої кваліфікаційної категорії

Мельник Віталій Миколайович,

Слободян Віталій Миколайович,

Блищик Павло Євстафійович, лікар вищої кваліфікаційної категорії;

Тараненко Віктор Васильович, лікар першої кваліфікаційної категорії;

Пономарьов Олексій Володимирович.

Всі лікарі-хірурги постійно відвідують міжнародні та регіонарні конференціі, з’їзди, проводять постійні тематичні заняття із лікарями загально-лікарняної мережі.

Ліжковий фонд розрахований на лікування 50 стаціонарних хворих. Щорічно у відділенні виконується більше 2 тисяч операцій різного ступеня складності.

Запрошуємо до нашого відділення на обстеження та лікування. За додатковою інформацією звертатися за телефоном відділення (0412) 55-02-81. Відділення знаходиться на третьому поверсі  головного корпусу за адресою: 10002, м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 24/4.