Клініко-діагностична лабораторія

ЛІКАРЮ – ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ. ПАЦІЄНТУ – ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ!

КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ (КДЛ) є структурним підрозділом КУ «Житомирський облонкодиспансер» з надання послуг по виконанню клінічних лабораторних досліджень за замовленням лікарів диспансеру з урахуванням вимог лікувально-діагностичного процесу для відділень стаціонару та поліклініки, а саме: цитологічних, гематологічних, біохімічних, загально-клінічних та імунологічних. Надає консультації цитологічних препаратів для медичних закладів області.

Основна мета діяльності клініко-діагностичної лабораторії спрямована на своєчасне, якісне та достовірне проведення лабораторних досліджень, що сприяє підвищенню ефективності надання висококваліфікованої медичної допомоги.

Персонал лабораторії гарантує якість і достовірність результатів. Дослідження виконуються в найкоротші терміни (всі результати досліджень готові у день забору біологічного матеріалу).

Фахівці КДЛ здатні надати лікарю клініцисту і пацієнту кваліфіковану інтерпретацію результатів лабораторних досліджень для визначення та уточнення діагнозу в кожному конкретному випадку.

Відділення представлене фахівцями:

Зотько Михайло Романович – завідуючий відділенням, лікар вищої кваліфікаційної категорії;

Працьовита Лілія Олексіївна – лікар-цитолог, вища кваліфікаційна категорія;

Бобер Ольга Володимирівна – біолог;

Томашевська Тетяна Володимирівна – біолог.

У 2014 році лабораторію атестовано комісією МОЗ України на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду в галузі охорони здоров’я.

КДЛ розташована на першому поверсі  головного корпусу за адресою: 10002, м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 24/4. За додатковою інформацією звертатися за телефоном відділення (0412) 55-02-78.