Онко-гінекологічне відділення

ЗБЕРЕЖЕМО КРАСУ ТА ЗДОРОВ’Я ЖІНОК РАЗОМ!

ОНКОГІНЕКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ є лікувально-профілактичним підрозділом КУ «Житомирський облонкодиспансер» та спеціалізується на наданні медичної допомоги з передпухлинними та злоякісними захворюваннями жіночих статевих органів.

У відділенні успішно впроваджені та застосовуються сучасні міжнародні стандарти діагностики, високоефективні та високотехнологічні методики хірургічного та хіміотерапевтичного лікування жінок на злоякісну патологію статевої системи. Онкогінекологи є учасниками регіональних, всеукраїнських та міжнародних конференцій та симпозіумів.

Відділення представлене фахівцями:

  • Онікієнко Оксана Олегівна – завідуюча онкогінекологічним відділенням, лікар-онкогінеколог вищої кваліфікаційної категорії;

  • Волков Тарас Олександрович – заступник головного лікаря з медичної частини, лікар-онкогінеколог вищої кваліфікаційної категорії;

  • Кравчук Віктор Вільгельмович – к.м.н., лікар-онкогінеколог вищої кваліфікаційної категорії;

  • Працьовитий Олександр Сергійович – лікар-онкогінеколог вищої кваліфікаційної категорії;

  • Гладка Алла Іванівна – лікар-онкогінеколог вищої кваліфікаційної категорії;

  • Кошмеринська Аліні Миколаївна – к.м.н., лікар-онкогінеколог першої кваліфікаційної категорії;

  • Мордюк Олена Анатоліївна – завідуюча обласним кабінетом патології шийки матки, лікар-онкогінеколог другої кваліфікаційної категорії;

  • Бовсуновська Олена Василівна – лікар-онкогінеколог.

Онкогінекологами застосовуються сучасні підходи до хірургічного лікування захворювань шийки матки, яєчників, тіла матки й вульви. При виборі того чи іншого методу лікування або їх комбінації наші досвідчені фахівці керуються безліччю факторів – підхід до кожного випадку виключно індивідуальний.

У відділенні проводяться прості та радикальні вульвектомії, конізації шийки матки, екстирпації матки, трахелектомії, операція Вертгейма, органозберігаючі операції при доброякісних процесах. За показами проводяться хірургічні втручання шляхом лапароскопії та широко використовується комбіноване лікування – операції з подальшим проведенням хіміотерапевтичного, променевого лікування. Кількість здійснюваних у відділенні операцій на рік сягає 1300.

Відділення онкогінекології має у своєму арсеналі широкий спектр сучасних діагностичних методик, включно: розширену кольпоскопію з прицільною біопсією шийки матки, аспіраційну біопсію ендометрію, діагностичну лапароскопію, тощо, що дозволяє в найкоротші терміни встановити діагноз, провести уточнюючу діагностику (УЗД, визначення рівнів пухлинних маркерів, цитологічні та гістологічні дослідження) і обрати адекватну лікувальну тактику.

Функціонує кабінет патології шийки матки, де проводяться діагностичні та лікувальні маніпуляції згідно Європейських стандартів ведення цервікальної патології, працює радіохвильова апаратура, що дозволяє покращити якість надання допомоги жінкам з цервікальною патологією, проводиться стажування лікарів акушер-гінекологів жіночих консультацій області.

Ліжковий фонд онкогінекологічного відділення (40 ліжок) представлений двомісними, чотирьохмісними палатами.

Наша адреса: 10002, м. Житомир, вулиця Фещенка-Чопівського 24/4. Для попереднього запису на прийом до лікаря та за додатковою інформацією звертатися за телефоном реєстратури (0412) 43-82-92 з 13.00 до 15.30.