Звернення громадян

АДМІНІСТРАЦІЯ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ “ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР” ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ ПРО ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 
 

ЖОДНЕ  ЗВЕРНЕННЯ НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ ПОЗА УВАГОЮ