Ендоскопічне відділення

ЕНДОСКОПІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ є лікувально-профілактичним структурним підрозділом КУ «Житомирський облонкодиспансер». Ендоскопічне відділення в своєму складі має кабінет гастроскопії та колоноскопії.

В ендоскопічному відділенні Ви отримаєте змістовну консультацію щодо ендоскопічних методів обстеження шлунково-кишкового тракту. Матимете можливість пройти ендоскопічні дослідження (скринінгову та діагностичну колоноскопію, гастроскопію), в тому числі й під седацією («медикаментозний сон»). Персонал відділення надає кваліфіковану ендоскопічну допомогу, в тому числі в плані ендоскопічних оперативних втручань: ендоскопічна поліпектомія, ендоскопічна резекція слизової (EMR), балонна дилятація рубцевих звужень, стентування.

Відділення представлене фахівцями:

  • Поліщук Петро Васильович – лікар-ендоскопіст вищої кваліфікаційної категорії;

  • Коритко Ірина Петрівна – лікар-ендоскопіст, член European Society of Gastrointestinal Endoscopy;

Ендоскопічний кабінет оснащений сучасною ендоскопічною апаратурою, є першим в області, де доволі широко застосовуються методи знеболення (в\в седація, або «медикаментозний сон») при ендоскопічних обстеженнях та малоінвазивних втручаннях.

Наша адреса: 10002, м. Житомир, вулиця Фещенка-Чопівського 24/4.

Для попереднього запису на прийом до лікаря та за додатковою інформацією звертатися за телефоном реєстратури (0412) 43-82-92