Колектив Житомирського обласного онкодиспансеру переказав на підтримку військових понад 800 тис. гривень

Колектив КНП «Житомирський обласний онкодиспансер» продовжує активно підтримувати військових. Працівники закладу щомісячно перераховують одноденних заробіток на благодійний рахунок Житомирського базового військового госпіталю, де проходять лікування поранені бійці. З початку цього року колектив онкодиспансеру переказав вже понад 820 тис. грн, за які були придбані ліки та медичні вироби.

Директор онкодиспансеру Ігор Сабадаш відмітив, що працівники закладу всі до одного розуміють необхідність підтримки наших військових.

«Ми знаємо, як важко хлопцям, ми хочемо їм допомогти. Для нашого колективу це як невеличке шефство над військовими, які лікуються після поранень у госпіталі. Це той мінімум, який ми можемо зробити для наших бійців, які мужньо захищають нашу країну від російського агресора. Завдяки нашим військовим ми живемо. Низький їм уклін. Допомога Збройним силам України – це наш спільний внесок у перемогу. Щиро вдячний колективу онкодиспансеру за розуміння та активну допомогу військовим», – підкреслив керівник закладу.

За надану фінансову допомогу колектив закладу отримав щиру подяку від колег з військового госпіталю.