ВОЛОДИМИР ШИРМА ОГЛЯНУВ ХІД ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ
У Комунальній установі ”Обласний онкологічний диспансер“ Житомирської обласної ради продовжуються будівельні ремонтні роботи. Хід їх виконання оглянув та поспілкувався з підрядними організаціями голова обласної ради Володимир Ширма 23 квітня під час відвідування комунальної установи. Зокрема, тривають роботи з реконструкції приміщення. Читати далі





