ВОЛОДИМИР ШИРМА ОГЛЯНУВ ХІД ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ

У Комунальній установі ”Обласний онкологічний диспансер“ Житомирської обласної ради продовжуються будівельні ремонтні роботи. Хід їх виконання оглянув та поспілкувався з підрядними організаціями голова обласної ради Володимир Ширма 23 квітня під час відвідування комунальної установи. Зокрема, тривають роботи з реконструкції приміщення. Читати далі

ТРЕНІНГ ДЛЯ ЛІКАРІВ РЕГІОНАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ ПАТОЛОГІЇ ШИЙКИ МАТКИ

14.03.2019р. – ТРЕНІНГ ДЛЯ ЛІКАРІВ РЕГІОНАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ ПАТОЛОГІЇ ШИЙКИ МАТКИ ГОЛОВНИМ ЛІКАРЯМ ЦМЛ, ЦРЛ, ТМО! З метою впровадження Консенсусу по лікуванню і дообстеженню жінок після проходження первинного цервікального скринінгу за участі Української асоціації кольпоскопії та цервікальної патології на базі КУ Читати далі

ВОЛОДИМИР ШИРМА ПРОВІВ ЧЕРГОВУ НАРАДУ В ОБЛАСНОМУ ОНКОДИСПАНСЕРІ

вівторок, 26 лютого 2019 року Голова обласної ради Володимир Ширма 26 лютого провів уже традиційну нараду з головним лікарем закладу Ігорем Сабадашем, начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколою Сусликом та підрядниками щодо ходу виконання ремонтних робіт у обласному онкологічному диспансері. Читати далі

РОЗВИТОК ОНКОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ОБЛАСТІ – ЦЕ ІНВЕСТИЦІЇ В СЛУЖБУ ТА ЇЇ МОДЕРНІЗАЦІЯ

Місцеве самоврядування та органи виконавчої влади – це базис усіх соціально-економічних перетворень, що відбуваються в інноваційній політиці області. Так, 16 лютого голова Житомирської ОДА Ігор Гундич та головний лікар Ігор Сабадаш перевірили стан будівельних робіт, які ведуться в КУ «Житомирський Читати далі

26.02.2019р. – ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ЛІКАРІВ-ОНКОЛОГІВ

УВАГА КОЛЕГИ! Чергове засідання обласного товариства лікарів-онкологів відбудеться за участю головних лікарів Центрів ПМСД. ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ОНКОЛОГІВ: Місце проведення – конференцзала КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР Початок заходу – 10:00 год. Реєстрація учасників: 09:30 – 10:00 год. Запрошені: Читати далі

ПІДСУМКИ 2018 РОКУ ПІДВЕДЕНІ – БАЧЕННЯ РОЗВИТКУ СЛУЖБИ НА 2019 РІК ВИЗНАЧЕНО!

Відповідно до плану основних заходів управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації 25 січня 2019 року в конференцзалі комунальної установи «Обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради відбулося засідання Медичної ради, на якому підведено підсумки діяльності онкологічної служби за 2018 рік. Від управління Читати далі

Онкодиспансер – пріоритетний об’єкт на 2019 рік ДЛЯ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

Реконструкція онкологічного диспансеру – це один із пріоритетних і масштабних об’єктів на цей рік. На цьому наголосив голова обласної ради Володимир Ширма під час наради з будівельниками, яку він провів 10 січня у медичному закладі. Наразі вже зведено перший поверх Читати далі

Триває 1 черга реконструкції онкодиспансеру – утеплення фасаду

У Житомирі триває перша черга реконструкції онкодиспансеру. Вже замінені вікна, триває термосанація будівлі.   Про це розповів 21 грудня директор департаменту регіонального розвитку ОДА Євген Кульчицький. «Наразі в онкодиспансері тривають роботи з утеплення фасаду. Іноді роботи призупиняються через температурний режим. Читати далі

Керівники області разом з депутатами та лісниками посадили сосни на території онкодиспансеру

Територію біля Житомирського обласного онкодиспансеру, де зараз триває реконструкція, засадили молодими соснами. Висаджували дерева сьогодні, 15 листопада, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, депутати, лісівники та медики. «Сьогодні ми робимо дійсно хорошу справу. Це і благоустрій Читати далі

ЦЕРВІКАЛЬНИЙ СКРИНІНГ ТА ЙОГО АКТУАЛЬНІСТЬ В КРАЇНАХ СВІТУ

2-3 листопада онкогінекологи комунальної установи «Обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної прийняли участь в ІІ Всеукраїнському форумі з міжнародною участю «VAGINA, CERVIX, UTERUS. ІНФЕКЦІЯ, ЗАПАЛЕННЯ, НЕОПЛАЗІЯ» та представників із Великобританії, Туреччини, Швеції, Росії та Білорусії. На науково-практичному форумі були розглянуті питання Читати далі