Житомирський обласний онкологічний диспансер працює в штатному режимі

Житомирський обласний онкодиспансер не переставав і не перестає надавати необхідну онкологічну допомогу хворим. Адже рак не зважає ані на

пандемію коронавіруса, ані на війну. Пацієнти від цього не стали менше хворіти.

«Але з приходом в Україну війни багато людей почали жити із так званим синдром «відкладеного життя». Люди відкладають на невизначений час багато необхідних справ, особливо ті, що стосуються здоров’я. Та життя не можливо поставити на паузу. Тим більше, що рак, пухлини не чекають, коли закінчаться бойові дії», – відмічає директор закладу Ігор Сабадаш.

Тому Житомирський обласний онкодиспансер працює для пацієнтів постійно в звичному режимі, зупиняючись лише на час сигналів повітряної тривоги.

Заклад продовжує приймати усіх пацієнтів – як мешканців області, так і, за необхідності, жителів інших регіонів України, де у них немає можливості відвідати лікарів.

Пацієнти мають змогу пройти якісну діагностику на сучасному обладнанні. Фахівці-онкологи проводять усі види спеціального лікування: хірургічне, хіміотерапевтичне та променеве.

Особливо Ігор Сабадаш звертається до жінок, які щонайменше раз на рік мають проходити мамографію.

«Рак молочної залози – на першому місці серед онкологічних захворювань. Будь-яка жінка, старша 35-ти років, повинна регулярно обстежуватися на мамографі. В закладі функціонує сучасне обладнання, яке дає змогу виявити найменші відхилення від норми», – пояснив директор закладу Ігор Сабадаш.

Важливо пам’ятати, що при виявленні патологій на ранніх стадіях майже 100% онкологічних захворювань виліковні.

Нагадуємо, що записатись до лікаря-онколога можна онлайн на сайті Житомирського обласного онкодиспансеру.

https://onko.zt.lic.org.ua/;

або зателефонувати з 09-00 до 16-00 до реєстратури закладу за номерами телефонів:

+38 (0412) 43-42-09

+38 (068) 98-77-834

Звертаємо увагу, що на даний час для прийому НЕ обов’язково мати електронне направлення від сімейного лікаря.

Бережіть своє здоров’я!