У Житомирському обласному онкодиспансері обговорили онко-епідеміологічну ситуацію в регіоні
У Житомирському обласному онкодиспансері 18 квітня відбулось засідання спільного товариства лікарів-онкологів та лікарів первинної медико-санітарно допомоги, відповідальних за онкологію. Під час заходу директор онкодиспансеру Ігор Сабадаш поінформував присутніх про онко-епідеміологічну ситацію в області, що склалась у першому кварталі поточного року; Читати далі










